Mady Design

Mady Design - něco málo o nás


Kdo jsme?

Mady Design to je především spojení Markéty Rozumové a Hanky Vyšehradské.

V roce 2011 vzniká společnost Mady Design s. r. o., která si klade za cíl přistupovat ke svým zákazníkům individuelně, ať už se jedná o jednotlivý doplněk interiéru, nebo kompletní výzdobu.

Co děláme?

Těžištěm naší práce jsou dekorace, celoroční i sezónní, menší do interiéru i velké objekty určené zejména na venkovní prostranství. Do našich rukou můžete bez obav svěřit i komplexní svatební výzdobu, od zdánlivých maličkostí jako jsou přáníčka pro novomanžele až po celkové pojení vašeho velkého dne. Firmám i soukromým osobám nabízíme úpravy interiérů, a to jak rozsahem menší proměny spočívající v úpravách stávajícího prostoru, tak komplexní realizace zahrnující stavební zásahy, úpravu podlah a výběr nábytku.

Pro Vaše blízké, kolegy a klienty připravíme k osobnímu výročí nebo jako poděkování za spolupráci dárky v originálním obalu, který není jen doplňkem dárku, ale je sám o sobě artefaktem, který obdarovanému zůstává na památku. Objednat si u nás můžete i workshop, během nějž si každý účastník pod naším vedením vyrobí sám vlastní dekoraci či dárek pro své blízké.

Proč si nás vybrat? Čím jsme jedineční?

V první řadě proto, že klademe důraz na špičkovou kvalitou odvedené práce. Dáváme přednost přírodním materiálům, které zpracováváme ručně, nanejvýš pečlivě a s láskou. Jsme originální. Naše dekorace nikde jinde nenajdete, náš styl je zcela jedinečný. Máme cit pro detail i celek. Dáváme si záležet na tom, aby i sebemenší detail přirozeně zapadl do celku, a to jak svou barevností, materiálem, zpracováním i stylem – od klasického až po moderní jednoduchý styl.

Výsledky naší práce jsou nepřehlédnutelné, spojením s námi bude jedinečná i Vaše kancelář, dům nebo třeba právě Vaše svatba.

A navíc: Do designu dáváme srdce.Kontaktujte nás

Jméno: Příjmení:
E-mail Telefon:
Vaše zpráva:
ODESLAT


Designový nábytek a dekorace Interiérové doplňky a dekorace Špičková keramika a porcelán

 

© Mady Design 2022, Design & Source by Jiří Klecan