Mady Design
Mady Design
Mady Design

Nabídka služeb pro domácnosti


Dekorace do interiéru i exteriéru

Vyberte si z široké škály možností od drobných dekorací do bytu až po dvoumetrové venkovní instalace. Vše ve znamení přírodních materiálů. Rádi si hrajeme s barvami a mořidlem a mnohost odstínů dodává našim výtvorům na plastičnosti a originalitě. Můžete si tedy být jistí, že stejnou výzdobu u sousedů nenajdete. A navíc ji díky dlouhé trvanlivosti jen tak do koše nehodíte. Leda byste s každým ročním obdobím zatoužili po něčem novém... Vánoce, Velikonoce, Halloween, Den sv. Valentýn, Svátek matek, narozeninové oslavy. Zvolte si příležitost k osvěžení interiéru a ostatní už nechte na nás.

Svatby - výzdoba, květiny, dekorace, doplňky, výzdoba aut

Fotografie jsou často to jediné, co Vám z Vašeho velkého dne zůstane na památku. A to je škoda. Svatební výzdoba z dílny Mady Design může manžele i svatebčany těšit mnohem déle. Dekorace z přírodních materiálů si mohou odnést domů a ozdobit si jimi byt. Výzdoba je vždy pojata jako celek, od aranžmá hostiny a ozdobení aut až po drobnosti pro svatebčany. Na své si přijde samozřejmě i ten, kdo dává přednost živé svatební květinové výzdobě. Dle odstínů svatební kytice vytvoříme i ostatní dekorace tak, aby spolu vše dokonale ladilo a celek působil jednotně. Protože k přípravě aranžmá přistupujeme vždy individuálně, respektuje celkové pojetí výzdoby osobnosti a vkus novomanželů.

I výběr dárku pro novomanžele bývá někdy pěkný oříšek. Často se stává, že nejpraktičtějším řešením pro obě strany je darovat určitý finanční obnos. Aby obdarování ani tak neztratilo na svém kouzlu, vyrobíme na peníze originální pouzdro.

Vánoce - dekorace a výzdoba na klíč

Vykouzlit vánoční atmosféru bývá leckdy v adventním shonu nadlidským úkolem. Přitom stačí pár drobností a Váš byt či dům se může proměnit v útulné místo pro rodinná setkání. Věnec na stůl, svíčky, výzdoba oken, dekorace na vstupní dveře...  Vše v jednom stylu, který si sami zvolíte a který dokonale vystihne ducha Vašeho příbytku. Svěřte vánoční výzdobu do našich rukou a už nikdy Vás nenapadne pořizovat adventní věnec v hypermarketu.

Vánoce jsou svátkem světla, které překonává temnoty. Nechte svoje okna a domy zářit do tmy. Zvolte si tvar, barvu a velikost – výjimkou nejsou ani několikametrové světelné instalace na dům.

Velikonoční dekorace a výzdoba

Vyjděte jaru vstříc s originálními přírodními dekoracemi od Mady Design. Jarní aranžmá na stůl, netradičně pojaté kraslice, velikonoční věnec na vrátka, venkovní instalace... Vždyť kdy jindy zbavit prostor zbytečného harampádí a vkusně jej vyzdobit

Úpravy interiérů - návrh a realizace

Nezáleží na tom, jestli obýváte garsonku v paneláku nebo máte k dispozici celý dům. V každém prostoru se můžete cítit příjemně. Vyslechneme si Vaše představy a pomůžeme Vám navrhnout koncepci nového bydlení, jejímž výsledkem bude ucelený a jednotný vzhled budoucího bytu či domu, ať v romantickém či minimalistickém stylu. Můžeme se pustit do komplexní realizace interiéru, která zahrnuje i ruční výmalbu zdí, úpravu podlah, výběr nábytku a veškerých textilií – samozřejmostí je splnění veškerých technických norem a požadavků. Nebo přeměníme v útulný a krásný domov stávající bydlení. I bez velkých zásahů lze docílit maximálního efektu. Naší specialitou je práce s metalickými barvami, které interiér opticky zvětší a rozzáří. Navíc se vzhled stěn natřených touto barvou mění v závislosti na světle, takže se atmosféra prostoru mění spolu s denní dobou

Dárky, workshopy

Někdy si marně lámeme hlavu s dárkem pro kamaráda a přitom stačí zabalit úplně obyčejný předmět, třeba láhev oblíbeného alkoholu, do originálního obalu a získá zcela nový rozměr. Často se stává, že nejpraktičtějším řešením pro obě strany je darovat určitý finanční obnos. Aby obdarování ani tak neztratilo na svém kouzlu, vyrobíme na peníze originální pouzdro. Jestli často zapomínáte na výročí a narozeniny  rodinných příslušníků či známých, využijte naše služby a my vám podle přání přichystáme vhodné dárky pro oslavence. Zcela nevšedním dárkem může být i uspořádání workshopu pro Vaše známé a kamarády. Domluvte se s přítelkyněmi, které mají stejně jako Vy chuť tvořit, a my zařídíme to ostatní.Fotogalerie

Více fotografií si prohlédněte v naší fotogalerii


Kontaktujte nás

Jméno: Příjmení:
E-mail Telefon:
Vaše zpráva:
ODESLAT


Designový nábytek a dekorace Interiérové doplňky a dekorace Špičková keramika a porcelán

 

© Mady Design 2022, Design & Source by Jiří Klecan