Mady Design
Mady Design
Mady Design

Svatební výzdoba, dekorace a organizace


Fotografie jsou často to jediné, co Vám z Vašeho velkého dne zůstane na památku. A to je škoda.
Svatební výzdoba z dílny Mady Design může manžele i svatebčany těšit mnohem déle. Dekorace z přírodních materiálů si mohou odnést domů a ozdobit si jimi byt. Výzdoba je vždy pojata jako celek, od aranžmá hostiny a ozdobení aut až po drobnosti pro svatebčany. Na své si přijde samozřejmě i ten, kdo dává přednost živé svatební květinové výzdobě. Dle odstínů svatební kytice vytvoříme i ostatní dekorace tak, aby spolu vše dokonale ladilo a celek působil jednotně. Protože k přípravě aranžmá přistupujeme vždy individuálně, respektuje celkové pojetí výzdoby osobnosti a vkus novomanželů.

I výběr dárku pro novomanžele bývá někdy pěkný oříšek. Často se stává, že nejpraktičtějším řešením pro obě strany je darovat určitý finanční obnos. Aby obdarování ani tak neztratilo na svém kouzlu, vyrobíme na peníze originální pouzdro.

První věc, kterou si nevěsta vysní, jsou svatební šaty.

Pak přijdou na řadu praktické záležitosti jako je výběr místa, kde se bude svatba odehrávat, hostina, odvoz svatebčanů a mnoho dalších větších či menších starostí a povinností.

Svoji důležitou roli ale hrají i zdánlivé drobnosti, jako jsou kytičky pro družičky, dekorace aut nebo výzdoba svatební tabule.

Naše služby v oblasti přípravy a organizace stavby zahrnují:

Svatební kytice pro nevěstu

Svatební kytice pro nevěstu, kytičky pro družičky a svatebčany a květinová aranžmá svatební tabule, a to buď z živých květů, nebo luxusních nikdy nevadnoucích prvků.

Svatební výzdobu auta nevěsty a svatebčanů

Mezi nejoblíbenější patří srdce z dřevěných růžiček zdobící kapotu, které si mohou novomanželé odnést domů a ozdobit si jím stěnu.

Dekorace a výzdoba svatebních prostor a svatební tabule

Jakož i celého prostoru, kde se odehrává hostina, včetně výzdoby stěn nebo třeba odekorování židlí.

Profesionální svatební fotograf, kameraman

Který stylizuje fotografie podle celkové atmosféry svatby. Poskytujeme na výběr z více fotografů, aby si klient mohl zvolit pojetí, které je mu nejbližší. Zároveň Vám zajistíme i služby kameramana.

Tip: Nechte si zvěčnit Vaši svatbu ve 3D

Svatební dárky, doplňky a drobnosti

Jako jsou přáníčka pro novomanžele, cedulky s monogramy, netradiční balení svatebních darů i ozdobná pouzdra na případné finanční dary novomanželům.

“Hlídací svatební pes”

Unikátní službu, která střeží domácí pohodu.  Jedná se o zanesení údajů o svatbě do naší databáze ,samozřejmě budou data chráněna proti zneužití),Fotogalerie

Více fotografií si prohlédněte v naší fotogalerii


Kontaktujte nás

Jméno: Příjmení:
E-mail Telefon:
Vaše zpráva:
ODESLAT


Designový nábytek a dekorace Interiérové doplňky a dekorace Špičková keramika a porcelán

 

© Mady Design 2022, Design & Source by Jiří Klecan